ביטמן: הפיתרון לפיתוח טכנולוגי מהיר לחברת KNDYS

בנוף הטכנולוגי המשתנה במהירות בעולם של היום, חברות כמו KNDYS מחפשות דרכים חדשות להישאר מראש בתחרות ולחדשנות. כדי להשיג את המטרה הזו, חברת KNDYS היא משתמשת בשיתוף פעולה עם Beatman Development Marketplace, פלטפורמה מתקדמת שמיועדת לקדם שיתוף פעולה, להאיץ את תהלי הפיתוח ולשדרג את החדשנות בחברה. במאמר הזה, נסקור איך Beatman Development Marketplace עוזרת ל-KNDYS לשנות את אקוסיסטמת הטכנולוגיה שלה.

הצורך בחדשנות:

KNDYS, חברת טכנולוגיה מתקדמת, מבינה שחדשנות היא המפתח להישאר קדימה בתעשיית הטכנולוגיה המתחרותית. כדי לטפח את הצורך הזה, KNDYS פונה ל-Beatman Development Marketplace, פלטפורמה המיועדת לחבר חברות עם מפתחים, מעצבים ומומחים נוספים בתחום הטכנולוגיה. השותפות הזו מתמקדת ביצירת אקוסיסטמה דינמית לרעיונות ולפיתוח.

מסקנה:

בתעשיית הטכנולוגיה המשתנה במהירות היום, חדשנות היא הרוח שבאף חברה כמו KNDYS. השותפות עם Beatman Development Marketplace מציעה ל-KNDYS את הכלים והמשאבים הנדרשים להאיץ את החדשנות, להפחית עלויות ולשמור על יתרון תחרותי. על ידי השתמשות בסביבת מומחים דינמית זו, KNDYS מוכנה לשיאים חדשים בפיתוח טכנולוגי, ומוכנה להמשיך לצבור הצלחות בעולם המשתנה תמיד של הטכנולוגיה.

 Icon 0
 Icon 1
 Icon 2
 Icon 3
 Icon 4
 Icon 5
 Icon 6
 Icon 7
 Icon 8
 Icon 9
 Icon 10
 Icon 11

שירותים ופיתוחים טכנולוגים ללקוח

יעוץ טכנולוגי

כתיבת אפיון טכני

מומחה טכנולוגי

הקמה ותחזוקת ענן

שירותי devops

שירותי אבטחת ענן

פיתוח לחברה טכנולוגית

1

חדשנות מהירה

באמצעות השימוש ב-Beatman Development Marketplace, KNDYS יכולה להאיץ את מחזורי הפיתוח שלה. גישה לרשת רחבה של מומחים מאפשרת לחברה להתמודד עם מספר רב של פרויקטים בו זמנית, ולהביא פתרונות מושקעים לשוק במהירות גדולה.

2

יעילות מבחינת עלויות

KNDYS יכולה לייעל את משאבי העובדים והכלכלתיים על ידי גיוס מומחים לפי פרויקטים בלבד. גישה זו מאפשרת לחברה להפקיע משאבים באופן יעיל ולנהל את התקציבים בצורה יעילה.

3

גמישות

Beatman Development Marketplace מציעה גמישות בהתאם לצרכי הפרויקטים, כולל אפשרות להגדיל או להקטין משאבים בהתאם לצורך. KNDYS יכולה להתאים מהר לשינויים בשוק ולפרטי הצעות עסקיות חדשות ברמת הרמה.

4

איכות מובטחת

כלי ניהול הפרויקטים החזקים ומנגנוני בקרת איכות ב-Beatman Development Marketplace מבטיחים ש-KNDYS תקבל תוצרים איכותיים ברמה גבוהה. זה עוזר לחברה לשמר על רוב טובה בפיתוח מוצרים.

פרוייקטים

אפיון מוצר

ביטמן אפיינה זירת מסחר חדשני כפתרון PaaS (Platform as a Service). פלטפורמה זו היא רב-תכליתית, ניתנת להתאמה אישית ומצוידת בכלים מתקדמים כדי להקל על מסחר מקוון, מה שמקל על עסקים וצרכנים ליצור, לנהל ולעסוק בעסקאות מסחר אלקטרוני מאובטחות.

תשתיות ענן

הגדרה ותחזוקה של שוק ללא שרתים ב-AWS כרוכה בתכנון ארכיטקטורה באמצעות שירותים כמו AWS Lambda, API Gateway, DynamoDB ו-S3 עבור רכיבי קצה וחלק אחורי. אתה תיצור פונקציות Lambda לטיפול במשימות כגון אימות, עיבוד נתונים וממשקי API. API Gateway מנהל את האימות ומנתב בקשות לפונקציות המתאימות. אחסון נתונים מטופל ביעילות עם DynamoDB, בעוד שניתן לארח נכסים סטטיים ב-S3 או להפיץ אותם דרך CloudFront לאספקה מהירה יותר. אמצעי האבטחה כוללים תפקידי IAM, הצפנה ותצורות API מאובטחות. הניטור והרישום מתבצעים באמצעות CloudWatch. תכונות קנה מידה אוטומטי מבטיחות זמינות גבוהה, וכלי פריסת AWS מסייעים בבדיקות ובעדכונים. נדרשת תחזוקה שוטפת לצורך אופטימיזציה של האפליקציה ללא שרת שלך, וניתן ליישם אסטרטגיות גיבוי באמצעות ניהול גרסאות S3 וגיבוי AWS להגנה על נתונים. גישה זו מפשטת את הפעולות, ומציעה מדרגיות, עלות-תועלת ואמינות עבור השוק שלך ב-AWS.

פיתוח מוצר

פיתוח Backoffice Marketplace כמוצר PaaS, לצד ממשקי API לפיתוח חזיתי, הוא פתרון רב תכליתי. Backoffice Marketplace מציע ארכיטקטורה מודולרית להתאמה אישית וקנה מידה אוטומטי לזמינות גבוהה. הוא מספק ממשק אינטואיטיבי, כלי ניתוח ומבטיח אבטחה ותאימות. ה-API לפיתוח Frontend תומך במספר שפות ופלטפורמות, כולל אפשרויות אימות והתאמה אישית חזקות, ומאפשר עדכונים ומדרגיות בזמן אמת. הוא מציע גם תיעוד ותמיכה למפתחים. יחד, רכיבים אלה יוצרים שוק מקוון דינמי וניתן להרחבה עם משרד אחורי ידידותי למשתמש ויישומי חזית צדדיים מרובים שפות.

ייעוץ פיתוח תוכנה חינם

תקבעו שיחה בת 15 דקות וגלו איך אנחנו יכולים לעזור