ביטמן מלווה פרויקטים ייחודיים, מאפיינת מפתחת ומטמיעה פתרונות תשתית ועוסקת בפתירת בעיות אקוטיות משילוב של ניסיון במגוון טכנולוגיות ישנות וחדשות על שלל רבדים, במטרה לשדרוג מתמיד של איכות ביצועים אל מול חוויות לקוח קצה.

ביטמן שואפת תמיד להיות מובילה וראשונה בתחומה, ומספקת פתרונות תוכנה חדשניים ומקוריים, פיתוח native לאפליקציות אי-פון ואנדרואיד, איפיון ארכיטקטורות ופיתוח תוכנות ושירותים ייעודיים בלעדיים ללקוחותיה ונתמכים על ידה ברמת קוד ותשתיות. חב׳ ביטמן השנה חוגגת 20 שנה של טכנולוגיה שמאתגרת את עצמה כל יום מחדש. חדשנות טכנולוגית, שפות הקוד ושיטות פיתוח עדכניים ומתקדמים. קוד יצירתי, מקורי ויציב, הכתוב בקוד חוצה שפות תוכנה. לדעת ליצור וליישם פתרונות תוכנה העונים על צרכיו העסקיים של הלקוח.

ביט.מן חברת תוכנה העומדת בסטנדרטים ניהול בינלאומיים מחמירים, תחת עקרונות ניהול ואיכות מוקפדים.

הפיתוח בביטמן נעשה כולו תחת קורת גג אחת. הצוות Inhouse מורכב ממתכנתים ומנהלי פרויקטים כחול לבן בעלי ידע ומומחיות בטכנולוגיות מובילות בעולם .לכל פרויקט מוקצה מנהל טכנולוגי מקצועי ומותאם צוות פיתוח בעל ניסיון רב, המשתמש בכלי ניהול פרויקט חדשניים ובסביבת עבודה מלאה ותומכת.

חב’ ביטמן היא מהראשונות בארץ להיות שותפה טכנולוגית של חב’ AMAZON והשותפה המתקדמת הראשונה בישראל המספקת בניית ארכיטקטורת AWS מקצועית עם פתרונות תשתית גלובלית ותחזוקה ברמת קוד פיתוח, ליזמים, חברות, ארגונים, מוסדות וחברות סטארט-אפ.

ביטמן שולטת ומתמחה לא רק בייעוץ אלא גם בפיתוח על פלטפורמת אמזון. ביטמן נחשפת למידע מוקדם על מוצרים חדשים, כלים, טכנולוגיה וסביבת עבודה. עבור לקוחותיה, יתרון זה נגיש ומבטיח עלויות נשלטות ומינימאליות לאורך זמן. לחברה תשתיות מתוחזקות ומשודרגות על מנת להיות בחזית הטכנולוגיה המבטיחה ללקוחותיה במהירות מוצר איכותי וחדשני בזמן מותאם לשוק הגלובלי לתמיכה במיליוני משתמשים.כך אנו יכולים להבטיח פתיחות ושקיפות מלאים מול הלקוח, וזמן תגובה מהיר לשינויים בשוק ובמוצר אותו אנו צריכים ליישם. חב׳ ביט.מן בע״מ הינה מוכרת כספק משרד הביטחון מס׳ 11018673.

AWS advanced partner
ISO-9000
right arrowleft arrow

הערכים והעקרונות שלנו

הלקוח

הלקוח העדיפות העליונה שלנו היא לספק את הלקוח על ידי שחרור גרסה בעלת ערך בצורה מוקדמת ותכופה של תוכנה עובדת.

קידום בברכה של שינויים בדרישות

אפילו מאוחר בזמן בשלבים מאוחרים של תהליך הפיתוח. התהליכים האג’יליים רותמים שינוי לטובת יצירת יתרון תחרותי ללקוח

שחרור תוכנה עובדת בצורה תכופה

ממספר שבועות עד למספר חודשים, עם העדפה למשך לשחרור תכוף יותר בזמן הקצר ביותר. אנשי העסקים והמפתחים חייבים לעבוד במשותף על בסיס יומי לכל אורך הפרויקט

בניית פרויקטים מסביב לאנשים

בניית פרויקטים מסביב לאנשים יצירת הסביבה ונתינת העזרה שהם זקוקים להם, תוך כדי ומתן אמון בחברי הצוות שהם שיבצעו את העבודה.

הדרך היעילה והטובה ביותר

הדרך היעילה והטובה ביותר להעברת מידע אל צוות הפיתוח וממנו הוא שיח פנים מול פנים.

תהליכים אג’יליים

תהליכים אג’יליים מעודדים פיתוח בר קיימא. נותני החסות, המפתחים, והמשתמשים צריכים להיות מסוגלים לתחזק במקצב אחיד ללא גבול.

תשומת לב

תשומת לב מתמשכת למצוינות טכנית ועיצוב ותכנון נכון מגדילים את היכולת האג’ילית.

הארכיטקטורות, הדרישות והעיצוב

הארכיטקטורות, הדרישות והעיצוב הטוב ביותר מתגלים על ידי צוותים המתארגנים מעצמם.

בהינתן פרק זמן אחיד

בהינתן פרק זמן אחיד הצוות צריך לשקף איך הוא הופך ליותר אפקטיבי, אז לכוון ולהתאים את התנהגותו בהתאם.

right-arrowcomputer screen imageleft-arrow
הוועד האולימפי
להב - לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל
עמותת הידידים - ידידי מרכז רפואי רבין
בית רות - עמות נערות בסיכון בישראל

ביטמן

תורמת

לקהילה

הוועד האולימפי

הלקוחות שלנו

Maytronics
אוניברסיטת חיפה
ליימן שליסל
ידידי מרכז רפואי רבין
טכניון
Yapp
קניוני עופר
012 גלובל

לקוחות מספרים עלינו

https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/cdn.beatman.mobi/media/about/recommendations/ofer.png

קניוני עופר, השייכים לחברת מליסרון, מרכזים בשלוש שנים האחרונות את עבודות הפיתוח אל מול הצרכן הסופי בביטמן.הפרוייקטים כוללים אפליציות, אתרים, מערכות ניהול דאטה ועוד, תחת המותג MY OFER.הליווי של ביטמן מתחיל מבניית התפיסה הפיתוחית, סיוע באפיונים לפי הצורך, ייעוץ ובחינת חלופות לפיתוח בהתאם לאסטרטגייה,ניהול פרוייקט הפיתוח, פיתוח במגוון טכנולוגיות שונות, וטיפול במשימות הפיתוח השוטפות.ביטמן מלווים אותנו באופן צמוד ומסייעים לנו להציע לצרכנים שלנו את הפלטפורמה הדיגיטלית המתקדמת והאמינה בהתאם להגדרות שלנו.העבודה אל מול ביטמן הינה מקצועית וצמודה, ברמת איכות ושירות טובות ביותר, ואני ממליצה בשמחה על חברת ביטמן כספק בתחומי ההתמחות שלה.


סמנכל שיווק קניוני עופר
אביטל רפאלי
quotes