ביטמן ערכה אפיון מעמיק של תהליך ניהול תקציב עבור לקוח ביג. השלבים המרכזיים באפיון היו: •

ניתוח פיננסי עמוק

הלקוח ביג יש לו צרכים כלכליים מורכבים ורבים. נבדקו בעומק כל הנתונים הפיננסיים של הלקוח, כולל הכנסות, הוצאות, התנהגות אשראי, תנועות בחשבונות פיננסיים, וכל נתון פיננסי אחר הקשור לפרויקט.

תכנון צרכים ודרישות

לאחר הניתוח, הועברו הנתונים הנצברים לשלב של תכנון ואפיון. בשלב זה, נוצרו דרישות מדויקות למערכת, נקבעו את המודולים והתכנונים הפיננסיים שנדרשים למימוש.

אפיון מותאם אישית

הפיתוח כלל פתרון מותאם אישית ללקוח ביג, כך שהמערכת תוכל לשרת בצורה הטובה ביותר את הצרכים הכלכליים והפיננסיים שלו. האפיון כלל את האינטגרציה עם מערכות קיימות בלקוח.

בניית תכנית פיתוח

נקבעו מספר שלבים ותכנים לפיתוח המערכת, כולל פיתוח התוכנה, הטמעתה בארגון, והכשרת המשתמשים.

בדיקות ואימות

לאחר הפיתוח, בוצעו בדיקות ואימותים שונים כדי לוודא את תקינות ויכולת המערכת לעבוד בצורה תקנית ולספק את הפונקציות הרצויות.

בדיקות ואימות

לאחר הפיתוח, בוצעו בדיקות ואימותים שונים כדי לוודא את תקינות ויכולת המערכת לעבוד בצורה תקנית ולספק את הפונקציות הרצויות.

הטמעה והכשרה

המערכת הוטמעה בארגון והוכשרו הצוותים המשתמשים בה. הכשרה כללה הדרכה והסבר לצוותים כיצד לעבוד עם המערכת ולמקם את הפונקציות הפיננסיות בה.

ממשקים

• ממשק לניהול תקציבים: כולל כלים לניהול תקציבים, יצירת תקציבים חדשים וניהול תקציבים קיימים. • ממשק לניהול אשראי: מערכת לניהול ובקרת אשראי, כוללת יצירת סליקות וניהול תנועות כספיות. • ממשק ליצירת דוחות: המערכת מספקת אפשרות ליצירת דוחות כלכליים וניתוחים שונים תוך שימוש בנתוני המערכת.

 Icon 0
 Icon 1
 Icon 2
 Icon 3
 Icon 4
 Icon 5
 Icon 6
 Icon 7
 Icon 8
 Icon 9
 Icon 10
 Icon 11

שירותים טכנולוגים ללקוח

יעוץ טכנולוגי

כתיבת אפיון טכני

מומחה טכנולוגי

פרוייקטים

אפיון מערכת לניהול תקציבים

המערכת לניהול תקציב שנתי שפותחה על ידי ביטמן היא כלי מתקדם המיועד לעזור ללקוח בניהול התקציב השנתי שלו בצורה יעילה וממומנת. המערכת מספקת את הכלים והיכולות הבאות: 1. **יצירת תקציב:** המערכת מאפשרת ללקוח ליצור תקציב יעיל ומותאם אישית לצרכיו. ניתן להכניס כל הנתונים הכלכליים הרלוונטיים וליצור תקציב מפורט שכולל הוצאות, הכנסות, תקופות זמן, ועוד. 2. **ניתוח כלכלי:** המערכת מסייעת ללקוח לבצע ניתוח כלכלי מדויק של הנתונים שבתקציב. זה כולל אפשרות ליצור דוחות מתקדמים, לבדוק מגמות ומדדים ולקבוע את היעדים לשנה הבאה. 3. **ניהול הוצאות:** המערכת מאפשרת לנהל את ההוצאות השונות שבתקציב, לסטות ולערוך אותן לפי הצורך, ולעקוב אחרי ההוצאות בזמן אמת. 4. **ניהול הכנסות:** המערכת מסייעת לנהל את ההכנסות השונות שבתקציב, לבדוק את המקורות השונים להכנסות ולעקוב אחרי ההכנסות באופן מדויק. 5. **תמיכה טכנית:** המערכת מספקת תמיכה טכנית מקצועית במידת הצורך. זה כולל פתרון בעיות טכניות, עדכונים רגולריים והפעלת תוכניות תחזוקה. 6. **גישה מרחוק:** המערכת מאפשרת גישה מרחוק, מה שאומר שהלקוח יכול לנהל את התקציבים ולשלוט בנתוניו הכלכליים מכל מקום ובכל זמן, גם ממכשירי מחשב וגם מסמארטפונים.

ייעוץ פיתוח תוכנה חינם

תקבעו שיחה בת 15 דקות וגלו איך אנחנו יכולים לעזור