תשתיות ענן

תשתיות  ענן
ninja

תכנון תשתיות ענן אמזון

Amazon Web Services (AWS) היא פלטפורמת הענן המקיפה והנפוצה ביותר בעולם, ומספקת יותר מ-200 שירותי מרכזי נתונים בעלי תכונות מלאות ברחבי העולם. AWS מורכבת ממוצרים ושירותים שונים של מחשוב ענן. ניתן לסווג את AWS למוצרים הבאים: שירות מכונה וירטואלית של אמזון שירות אחסון ענן בעלות נמוכה שירות האבטחה של אמזון. AWS היא גדולה ונוכחת בתחום המחשוב ועדיפה על המתחרים שלה בהרבה. ברבעון הראשון של 2021, נתח השוק השלישי של AWS עלה על 32.4%, Azure מפגרת ב-20% וגוגל קלאוד מפגרת ב-9%.

ninja

העברה לתשתיות ענן אמזון

במידה והנכם בעלי תשתיות קיימות בעלויות מטורפות ללא ניהול מקצועי , אנו מציעים לכם תוכנית מעבר לתשתיות אמזון עם שירותים והטבות אטרקטיביות לחסכון בעלויות.

ninja

ביט.מן יוצרת ענני מחשוב חכמים

אנו מאמינים ומספקים פתרונות מקצועיים מחושבים ומתוכננים בראיה קדימה בעת ביצוע אופטימיזציה למוצר מצד אחד שרות חסכון חכם בתשתיות אמזון ומצד שני ערוכים למאסות משתמשים ולגדילה אורגנית. אנו יוצרים שירותי ענן חכםוזה נכון גם לעסקים בעת מעבר לשירותי ענן, מבנה ארכיטקטורה נכון הוא חלק חשוב בפתרון.התשתית היא אחת המרכיבים להצלחת המוצר/פרוייקט/מיזם או האפליקציה לצורך הענין. היום חברות באות לבדוק כיצד לעלות את האפליקציה ולהעביר מידע באופן הכי זול כדי לחסוך בעלויות. וזהו צעד מכשיל ופיתיון מס אחד בתחום שמוביל בסופו של דבר לקריסת העסק או במובן הכלכלי או במובן הטכנולוגי! לכן מומלץ לפנות מלכתחילה למורשים בתחום, ולחסוך חכם בעלויות, זמן עבודה, חומרה , רישיונות תוכנה וכו’ ע'י איתור ותכנון אסטרטגי של שימוש וניהול נכון ופרטני לשירותי מחשוב ותשתיות לעסק.

ninja

אמזון זה לא רק שרתים זה מלא שירותים ומוצרים

דמיינו לכם את אמזון לצורך הענין כשותפה בשדה קרב שיכולה לספק לכם מגוון כלים ותשתיות חכמות להשגת היעדים שלכם החכמה מלבד לרכוש אותם גם לדעת את השימוש בהם מתי כיצד וכמה , אנו פה לשרותכם לספק מידע זה ולתפעל עבורכם את המערכת על הצד הטוב ביותר הצד המנצח.

ninja

שירותי תחזוקה וניהול שרתים באמזון Amazon

כחברה שותפה טכנולוגית של אמזון מומחית לפיתוח תוכנה לפי דרישה אנו מאומנים מקצועית במגוון שירותי התשתיות ענן ומספקים שירותים בלעדיים לארגונים יזמים וחברות לשירותי ניהול ותחזוקה של חשבונות ושרתים. כמו כן אנו מספקים שירותי פתיחת חשבונות ללקוחות ו/או מעבר של תשתיות אשר כוללים אבחון וביצוע אופטימזצית שירותים ומוצרי תוכנה נילווים למגוון רחב של צרכים לחסכון מקסימאלי בעלויות .

ninja

יעוץ ותכנון אפליקציות פינטק

ביט.מן - מפיתוח אפליקציה למימוש אפליקציה (יש לציין - הראיה גלובאלית). כמובן החברה כחממת פיתוח ברמה בינלאומית, מלווה את הלקוח ומספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים מותאמים לצורכי כל לקוח ייעוץ מקצועי ומגוון ערוצים לפתרונות שונים של מודלים עסקיים לקד'מ ושיווק, כלים שונים לניהול והצלחת כל מיזם. לחברה בנק אפליקציות בתחומים שונים ייחודיים ובשלבים שונים של פיתוחים בעלי פוטנציאל וצרכים. החברה מפתחת אפליקציות לכל סוגי המכשירים חכמים, אפליקציות ווב, אפליקציות לפייסבוק ומלווה את הלקוח מרעיון סקרצ’ עד להשקה והלאה כגון אספקת כלים סטטיסטיים - למדידת נתונים והפקת דו'חות הכנסת פרסומות לתוך האפליקציה- ניהול אזורים /איסוף והפצת נתונים ייעוץ ויישום בפריסת מודלים שונים להורדת האפליקציה ייעוץ והכוונה של שטחי פרסום ויח'צ - למטרות חשיפה תשתיות תחזוקה ותמיכה ברמת קוד ביצוע שדרוגים ופיתוחים נוספים רישיונות, זיכיונות אחריות ועדכוני גרסאות ועוד. החברה מהווה פלטפורמה ותומכת בקידום עסקים שונים ביצירת שתופי פעולה ואינטגרציות בין מגוון משקיעים פוטנציאלים, עסקים ותיקים קשרים אישיים בעלי עניין ואינטרסים לבין לקוחותיה בעלי רעיונות ומיזמים בלעדיים.

AWS advanced partner
צור קשר
צור קשר
ninja