חדשות

חדשות

עקבו אחרי פעילותה של ביטמן כחברה וותיקה שיודעת למנף חברות צעירות בתחום שזקוקים לאימוץ טכנולוגיות חדשות, בניית מודלים חדשניים, שיפור ממשקי לקוח, ניהול תשתיות ענן ואבטחת מידע.

news

פיתוח יישומים אנדרואיד הוא התהליך של יצירת יישומים ניידים עבור מכשירים עם מערכת הפעלה של אנדרואיד.

מכשירים ניידים חכמים מכל הסוגים הפכו להיות חלק בלתי-נפרד מחיינו, והשימוש התדיר בהם מחייב בתי עסק שונים להתאים את עצמם למכשירים הללו.

יישום הוא סוג של תוכנת מחשב המיועדת לבצע משימות ספציפיות. דוגמאות כוללות מעבדי תמלילים, נגני מדיה, תוכנות חשבונאות, חנויות מערכות שירות לקוחות ועוד

הקדמה הטכנולוגית תפסה תאוצה בשנים האחרונות, היא חלק מהחיים של כולנו ברמה כזו או אחרת. כדי לעמוד עם זמנים משתנים ולתת מענה לצרכים של אנשים, חברות לא יכולות להרשות לעצמן להישאר מאחור, וכאן בדיוק נכנסים לתמונה בתי תוכנה, המספקים פתרונות טכנולוגיים לבעיות מודרניות

פיתוח אפליקציות iOS הוא הייצור של יישומי החומרה הניידת של אפל, כולל iPhone, iPad ו- iPod Touch. התוכנה כתובה בשפת התכנות Swift, ולאחר מכן מופצת ב- App Store.

המערכת היא מבחר של רכיבים או חומרים שונים המשמשים להתמודדות עם קלים מרובים. מקורות נתונים ותפוקות יכולים להיות מידע גולמי— תוך הסתמכות על הטיפול המיועד על מנת שהכול יעבוד במערכת. בממוצע, מידע הוא תוצאה של טיפול במידע המנוצל מסיבה מסוימת.

כמו כל תוכנה אחרת, יישום נייד היברידי מותקן בסמארטפון. ההבדל ביניהם הוא שיש להם יישומים משלהם, יישומים המיועדים לפלטפורמות מסוימות כגון Android או iOS עם פונקציות יישום אינטרנט הפועלות באופן דומה ליישומים, אך אינן מותקנות במכשיר ומתחברות דרך האינטרנט לאתר שבו מבקר הדפדפן.

מחשוב היא תוכנית מחשב טכנולוגית המשיגה משימה מוגדרת. טכנולוגיית המחשב יכולה לכלול מערכות תוכנה וחומרה שתוכננו ופותחו למטרות שונות התומכות בדרך כלל במחקר מדעי, בפיתוח מערכות חכמות, כמו גם בפיתוח ויישום של מגוון מדיה לבידור ותקשורת. טכנולוגיית המחשב עשויה לכלול מידע מכל סוג שהוא.

פיתוח אפליקציות לנייד הוא תהליך של יצירת תוכנה עבור טלפונים חכמים ועוזרים דיגיטליים (במיוחד עבור אנדרואיד ו- iOS). באפשרותך להתקין מראש את התוכנה במכשיר שלך, להוריד אותה מחנות האפליקציות למכשירים ניידים או לגשת אליה באמצעות דפדפן אינטרנט נייד. Swift, ObjectiveC, Java ו Kotlin הן שפות התכנות המשמשות לפיתוח תוכנה כזו.

פיתוח תוכנה מתייחס לסדרת פעולות ליצירה, עיצוב, פריסה ותמיכה בתוכנה בתחום מדעי המחשב.

אפיון יישום טכני הוא מסמך מדויק ועקבי אודות דרישות היישום. זה מיישר את צוות הפיתוח של החברה עם החזון של הבעלים - זה עוזר להבין מה צריך לעשות. אם צוות הפיתוח עושה את עבודתו כראוי, על מנת שלא יהיה הלם וחוסר נעימות בסוף התהליך.

ניהול שרתים הוא תהליך של ניטור ותחזוקה של השרת לביצועים מיטביים.  ניהול שרתים כולל גם ניהול חומרה, תוכנה, אבטחה וגיבוי.  המטרה הבסיסית של ניהול שרתים טוב.

מסמכי מפרט טכני מגדירים את הדרישות עבור פרוייקט, מוצר או מערכת. מידע על תכנון טכני, פיתוח ושיטות הקשורות לדרישות שנקבעו בו הם מפרטים.

מפרט ממשק משתמש הוא מסמך המכיל מידע מפורט אודות ממשק המשתמש במסמך כתוב. המפרט כולל את כל הפעולות האפשריות המבוצעות על ידי משתמש הקצה, כולל כל הרכיבים החזותיים, השמע והאינטראקטיביים האחרים..

פיתוח אתרים היא ליצור יישומים וכלים שפועלים בדפדפן אינטרנט. יישומים וכלי שירות אלה עשויים להיות תלויים לחלוטין בשרתים ומצד שני, אנשים מסוימים עשויים להזדקק לשרת רק במהלך תהליך הפיתוח הראשוני או לאחסון ואחזור נתונים

פתרון תוכנה הוא תוכנית שיכולה לבצע את כל הפעולות הגוזלות זמן רב ולהפוך משימות שגרתיות לאוטומטיות. פיתוח תוכנה מותאם אישית הוא תהליך של יצירת יישומי תוכנה כדי לענות על הצרכים המיוחדים של אנשים או ארגונים. כל חברה, גדולה או קטנה, זקוקה לתוכנה מותאמת אישית כדי לענות על הצרכים העסקיים האישיים שלה.

החברה בוחרת ארגון פיתוח תוכנה חיצוני לביצוע יעיל של כל המשימות של פרויקט פיתוח תוכנה פנימי. מיקור חוץ של תוכנה מתייחס לפרקטיקה של חברה המעבירה שליטה על תהליך עסקי נתון או פרויקט לספק צד שלישי המוסמך ומסוגל לבצע את החובות העסקיות הדרושות.

ניהול מועדון לקוחות זהו נכס דיגיטלי המחייב לרכוש שליטה ברמה טכנולוגית ואם בונים אותו נכון אתה עשיר יכול להוביל דעה להכתיב סדר יום ולהשפיע על דעת קהל

האפליקציות שלנו
צור קשר
צור קשר
ninja