חדשות

חדשות

עקבו אחרי פעילותה של ביטמן כחברה וותיקה שיודעת למנף חברות צעירות בתחום שזקוקים לאימוץ טכנולוגיות חדשות, בניית מודלים חדשניים, שיפור ממשקי לקוח, ניהול תשתיות ענן ואבטחת מידע.

news

פיתוח יישומים אנדרואיד הוא התהליך של יצירת יישומים ניידים עבור מכשירים עם מערכת הפעלה של אנדרואיד.

מכשירים ניידים חכמים מכל הסוגים הפכו להיות חלק בלתי-נפרד מחיינו, והשימוש התדיר בהם מחייב בתי עסק שונים להתאים את עצמם למכשירים הללו.

יישום הוא סוג של תוכנת מחשב המיועדת לבצע משימות ספציפיות. דוגמאות כוללות מעבדי תמלילים, נגני מדיה, תוכנות חשבונאות, חנויות מערכות שירות לקוחות ועוד

Amazon Web Services (AWS) היא פלטפורמת הענן המקיפה והנפוצה ביותר בעולם, ומספקת יותר מ-200 שירותי מרכזי נתונים בעלי תכונות מלאות ברחבי העולם.

הקדמה הטכנולוגית תפסה תאוצה בשנים האחרונות, היא חלק מהחיים של כולנו ברמה כזו או אחרת. כדי לעמוד עם זמנים משתנים ולתת מענה לצרכים של אנשים, חברות לא יכולות להרשות לעצמן להישאר מאחור, וכאן בדיוק נכנסים לתמונה בתי תוכנה, המספקים פתרונות טכנולוגיים לבעיות מודרניות

פיתוח אפליקציות iOS הוא הייצור של יישומי החומרה הניידת של אפל, כולל iPhone, iPad ו- iPod Touch. התוכנה כתובה בשפת התכנות Swift, ולאחר מכן מופצת ב- App Store.

המערכת היא מבחר של רכיבים או חומרים שונים המשמשים להתמודדות עם קלים מרובים. מקורות נתונים ותפוקות יכולים להיות מידע גולמי— תוך הסתמכות על הטיפול המיועד על מנת שהכול יעבוד במערכת. בממוצע, מידע הוא תוצאה של טיפול במידע המנוצל מסיבה מסוימת.

כמו כל תוכנה אחרת, יישום נייד היברידי מותקן בסמארטפון. ההבדל ביניהם הוא שיש להם יישומים משלהם, יישומים המיועדים לפלטפורמות מסוימות כגון Android או iOS עם פונקציות יישום אינטרנט הפועלות באופן דומה ליישומים, אך אינן מותקנות במכשיר ומתחברות דרך האינטרנט לאתר שבו מבקר הדפדפן.

מחשוב היא תוכנית מחשב טכנולוגית המשיגה משימה מוגדרת. טכנולוגיית המחשב יכולה לכלול מערכות תוכנה וחומרה שתוכננו ופותחו למטרות שונות התומכות בדרך כלל במחקר מדעי, בפיתוח מערכות חכמות, כמו גם בפיתוח ויישום של מגוון מדיה לבידור ותקשורת. טכנולוגיית המחשב עשויה לכלול מידע מכל סוג שהוא.

פיתוח אפליקציות לנייד הוא תהליך של יצירת תוכנה עבור טלפונים חכמים ועוזרים דיגיטליים (במיוחד עבור אנדרואיד ו- iOS). באפשרותך להתקין מראש את התוכנה במכשיר שלך, להוריד אותה מחנות האפליקציות למכשירים ניידים או לגשת אליה באמצעות דפדפן אינטרנט נייד. Swift, ObjectiveC, Java ו Kotlin הן שפות התכנות המשמשות לפיתוח תוכנה כזו.

פיתוח תוכנה מתייחס לסדרת פעולות ליצירה, עיצוב, פריסה ותמיכה בתוכנה בתחום מדעי המחשב.

אפיון יישום טכני הוא מסמך מדויק ועקבי אודות דרישות היישום. זה מיישר את צוות הפיתוח של החברה עם החזון של הבעלים - זה עוזר להבין מה צריך לעשות. אם צוות הפיתוח עושה את עבודתו כראוי, על מנת שלא יהיה הלם וחוסר נעימות בסוף התהליך.

ניהול שרתים הוא תהליך של ניטור ותחזוקה של השרת לביצועים מיטביים.  ניהול שרתים כולל גם ניהול חומרה, תוכנה, אבטחה וגיבוי.  המטרה הבסיסית של ניהול שרתים טוב.

צור קשר
ninja